Teorií Vás provede Bc. Kateřina Šponarová. Po webináři vám domů přijde potvrzení o absolvování webináře, malý dáreček. Cena webináře je 650 CZK nebo 26 EUR –není -li uvedeno jinak.

Vzhledem k tomu, že čím dál více lidí se svými psy sportuje a množí se dotazy ohledně péče o psího sportovce, natočili jsme pro vás webinář, jak se starat o pohybový aparát psího sportovce. Webinář je přednatočený, protože lektorka Katka má malé miminko a nezaručila by kvalitu online přenosu. Webinář vám bude k dispozici jeden měsíc od zveřejnění a věříme, že si z webináře nebudete pořizovat žádné záznamy a šířit je mezi pejskaři – aneb karma je zdarma a jenom díky poctivým lidem můžeme dělat práci tak, jak ji děláme…
Po shlédnutí jsme vám k dispozici na emailu Katka@viento.cz nebo WhatsApp na +420 775447596.

Náplň webináře:
1. Kdy je vhodné začít se sportem u štěněte
2. „Tréninkový plán“ pro štěně
3. Jak na sport s dospělým psem
4. „Tréninkový plán“ pro dospělého psa
5. Možnosti posilování s dospělým psem
6. Výživa – velmi okrajově jen základní pojmy
7. Hydratace
8. Příprava psa těsně před výkonem
7. Péče o psa po výkonu

K přehrání webináře není potřeba žádná instalace, přednáška se vám otevře v prohlížeči. Bez souhlasu pořadatele není možné přednášku jakkoli natáčet a šířit dále – prosíme o 100% respektování! Záznam z přednášky vám bude k dispozici jeden měsíc od data zveřejnění. 

Po absolvování webináře vám na vámi uvedenou adresu v přihlášce pošleme potvrzení o účasti a malý dáreček :-). Na Slovensko posíláme do vám nejbližší Zásilkovny.