Jestli chcete seminář darovat jako dárek, vyrobíme vám dárkový poukaz na míru! V tomto případě kontaktujte Katku Šponarovou nebo vyplňte přihlášku se jménem účastníka, ale s VAŠÍM emailem! a do poznámky nám uveďte email, telefonní číslo účastníka.

Po odeslání přihlášky Vám přijde automatický email. Jestli -že Vám email nedorazí, kontaktujte Katku Šponarovou nebo zkuste přihlášku odeslat znovu.

NÍŽE SI VYBERTE SEMINÁŘ ZE SEZNAMU

Ne Ano

Bližší info na katka@prvnipomocpsa.cz nebo 775 447 596

Další termíny budeme průběžně doplňovat. V případě zájmu uspořádání semináře ve vaší organizaci/psí škole/městě pošlete poptávku na email.

Těšíme se a nezapomeňte – ŠTĚSTÍ PŘEJE PŘIPRAVENÝM a my Vás na život ohrožující situace připravíme!

Často kladené otázky:

Mohu si s sebou vzít svého pejska?
Samozřejmě. Nemáš -li psa tak nezoufej, na semináři se vždy nějaký najde 🙂

Máme ZKO/výcvikovou školu a chtěl bych uspořádat seminář pro naše členy, je to možné?Určitě – po domluvě pořádáme semináře i pro různé kynologické organizace po celé ČR. Pro bližší info napiš na katka@prvnipomocpsa.cz a domluvíme se.

Narazili jsme na levnější semináře První pomoci psa, proč je ten Váš dražší?
Seminář je koncipován tak, aby když z něj budeš odcházet, opravdu jsi první pomoc uměl poskytnout. Domů si s sebou odneseš skripta nabušená teoretickými znalostmi a obrazovou příručku na zopakování si praktické části. K tomu od nás dostaneš i základní výbavu – obvazový materiál. Seminář je odborně garantován veterinární lékařkou, která vás i provede teoretickou částí semináře.

Jak se na seminář mohu přihlásit?
Na seminář se můžeš hlásit přes přihlašovací formulář.

Kde získám více informací o semináři?
Napiš co tě zajímá na katka@prvnipomocpsa.cz a do druhého dne máš odpověď.

S jakým psem mohu na seminář?
Můžete dorazit s jakýmkoli plemenem – rádi přivítáme malé/velké/trpasličí i střední hafíky! Důležité však je, aby byl pejsek zdravý (netrpěl žádnou infekční chorobou), nebyl agresivní vůči lidem nebo ostatním psům. Dále zvažte účast březí nebo kojící feny. Na seminář nesmí háravé feny.

dotazy na prvni pomoc psa

Schází vám nějaká zásadní odpověď v této rubrice často kladené otázky? Neváhejte nám napsat třeba přes kontaktní formulář.