Jestli chcete seminář darovat jako dárek, vyrobíme vám dárkový poukaz na míru! V tomto případě kontaktujte Katku Šponarovou nebo vyplňte přihlášku se jménem účastníka, ale s VAŠÍM emailem! a do poznámky nám uveďte email, telefonní číslo účastníka.

Plánujeme další semináře i v Brně v dogRepair – termín ještě vymyšlený nemáme, ale budeme informovat!

Ne Ano

Bližší info na katka@prvnipomocpsa.cz nebo 775 447 596

Další termíny budeme průběžně doplňovat. V případě zájmu uspořádání semináře ve vaší organizaci/psí škole/městě pošlete poptávku na email.

Těšíme se a nezapomeňte – ŠTĚSTÍ PŘEJE PŘIPRAVENÝM a my Vás na život ohrožující situace připravíme!

SEMINÁŘ PRVNÍ POMOC PRO PSY – PROPOZICE

Jedná se o jednodenní seminář, který začíná v 9 a končí kolem 17-18 hodiny.  Den je rozdělen na dvě části – dopoledne se probírá teorie a odpoledne je praktická část semináře první pomoc pro psy. Teorií Vás provede MVDr. Martina Frühauf Kolářová , řeknete si, kdy a jak poskytovat první pomoc pro psy, jak rozpoznat prvotní příznaky akutních stavů u psa. Praktickou část má pod palcem Bc. Kateřina Šponarová a naučí vás, jak poskytnout první pomoc pro psy v praxi. Během dne se dělají krátké pauzy na venčení a oddych,  jedna hodinová pauza na oběd. Seminář je zakončen certifikátem, který potvrzuje absolvování semináře. Cena semináře je 2 800,- s DPH – není -li uvedeno jinak. V ceně jsou veškeré výukové materiály (odborná skripta, obrazová příručka), veškerý obvazový materiál na praktickou část a domů, baťůžek a malý dárek, občerstvení v průběhu semináře (nápoje, ovoce, keksy,..). Na seminář první pomoc pro psa s námi jezdí profi fotograf psů Štěpán Stránský, takže budete mít na seminář památku i ve formě fotečky 🙂

Náplň jednodenního semináře první pomoc pro psy

Teoretická část:
– Zjištění stavu psa
– resuscitace
– transport, metody fixace
– vnější zranění
– zlomeniny a jejich fixace, luxace
– poranění očí, uší, tlamy
– poranění hrudníku, srdce, plic a bránice
– poranění břišní dutiny
– popáleniny
– omrzliny
– úraz elektrickým proudem
– tonutí
– otravy
– alergické reakce
– úpal, šok

Praktická část:
– fixace a transport psa
– základní vyšetření psa
– resuscitace
– ukážeme si práci s obvazovým materiálem,
naučíme se obvaz oka, ucha, hrudníku, tlapy, ocasu, tlakový obvaz
– ukážeme si vybavení lékárničky pro psa

SEMINÁŘ FREE-HOP – PROPOZICE


Jedná se o jednodenní seminář, který začíná v 9 a končí kolem 14 hodiny.  Naše lektorka Bc. Kateřina Šponarová Vás seznámí s balančními pomůckami, vysvětlí základy cvičení a použití balančních pomůcek u psů, věnovat se budeme i strečinku. Během dne se probere jak teorie, tak praxe, kdy si se svým psem ozkoušíte základní cviky na balóně. Seminář je zakončen certifikátem, který potvrzuje absolvování semináře. Cena semináře je 1450,- s DPH – není -li uvedeno jinak.  V ceně je i malé občerstvení (keksy, ovoce, nápoje).

Náplň jednodenního semináře FREE-HOP

Teoretická část

– vysvětlení pojmu aktivní cvičení, HSS

– co se děje se svaly při balančním cvičení

– zásady při cvičení na balančních pomůckách

– druhy balančních pomůcek a jejich výběr

– anatomie svalu

– indikace a kontraindikace cvičení

– strečink

Praktická část

-seznámení psa s balónem

– základní cviky na balančních pomůckách

– strečink v praxi

Často kladené otázky:

Mohu si s sebou vzít svého pejska?
Samozřejmě. Nemáš -li psa tak nezoufej, na semináři se vždy nějaký najde 🙂

Máme ZKO/výcvikovou školu a chtěl bych uspořádat seminář pro naše členy, je to možné?Určitě – po domluvě pořádáme semináře i pro různé kynologické organizace po celé ČR. Pro bližší info napiš na katka@prvnipomocpsa.cz a domluvíme se.

Narazili jsme na levnější semináře První pomoci psa, proč je ten Váš dražší?
Seminář je koncipován tak, aby když z něj budeš odcházet, opravdu jsi první pomoc uměl poskytnout. Domů si s sebou odneseš skripta nabušená teoretickými znalostmi a obrazovou příručku na zopakování si praktické části. K tomu od nás dostaneš i základní výbavu – obvazový materiál. Seminář je odborně garantován veterinární lékařkou, která vás i provede teoretickou částí semináře.

Jak se na seminář mohu přihlásit?
Na seminář se můžeš hlásit přes přihlašovací formulář.

Kde získám více informací o semináři?
Napiš co tě zajímá na katka@prvnipomocpsa.cz a do druhého dne máš odpověď.

S jakým psem mohu na seminář?
Můžete dorazit s jakýmkoli plemenem – rádi přivítáme malé/velké/trpasličí i střední hafíky! Důležité však je, aby byl pejsek zdravý (netrpěl žádnou infekční chorobou), nebyl agresivní vůči lidem nebo ostatním psům. Dále zvažte účast březí nebo kojící feny. Na seminář nesmí háravé feny.

dotazy na prvni pomoc psa

Schází vám nějaká zásadní odpověď v této rubrice často kladené otázky? Neváhejte nám napsat třeba přes kontaktní formulář.