Doplňky stravy pro lidi i psy

Všichni chceme pro naše hafany to nejlepší – poslední dobu mi přijde, že lidé v první řadě více myslí na své čtyřnohé miláčky než na sebe. Ne nadarmo kolují po internetu kreslené pejskařské vtípky o tom, jak nepejskař dá měsíčně 6 tisíc za oblečení a jídlo a pejskař 6 tisíc za svého psa a chodí oblečen v teplákách :-). Často se mi i stává, že ke mě hafani docházejí na pravidelnou rehabilitaci, ale když se zeptám majitelů, kdy oni sami byli naposledy u fyzioterapeuta nebo jen tak na masáži, tak marně vzpomínají. Plnohodnotná péče pro nás i pro naše psy není jen o zdravé stravě, péči o pohybový aparát, ale i o doplňcích stravy. V dnešní době totiž nelze získat, i z toho nejlépe sestaveného jídelníčku, dostatek vitamínů, minerálů a omega-3 mastných kyselin. I proto jsme se rozhodli začít spolupráci s firmou Zinzino a CoralClub, které vyrábí přípravky primárně pro lidi, ale jejich skvělé účinky jsme vyzkoušeli i na chlupáčích. 

Já, popravdě vždy, než něco dám svému psovi, tak testuji nejdříve na sobě – pro mnohé z vás, kteří čtou tyto řádky, není žádným tajemstvím, že moje zdraví nebývalo nic moc. Stres, strava, způsob žití se na našem fyzickém těle velmi poznamená, u mě tomu nebylo jinak. Zde jsem si uvědomila, že když nebude zdravý páníček, tak pes velmi začne strádat – často se stává, že psi filtrují špatné energie v domácnosti, kde žijí. Není výjimkou, že zdravotní problémy, kterými trpí pes, jsou přenesenými problémy od majitelů – náhoda? Já na náhody moc nevěřím a čím dál častěji se mi toto potvrzuje i u mých klientů.

Doplňky stravy jsem vyzkoušela na mojí fence Annie. Po pár týdnech jí přestala lupovatět srst a přijde mi celkově živější. Poslední dobou jí i potrápili okolní psi a byla čtyřikrát po sobě pokousaná. Hojení jsme zvládli velmi rychle. A protože kromě občasných lupů při línání je zdravý pes, tak mě to vedlo k myšlence nabídnout produkty i mým klientům, kteří dochází na fyzioterapii. A ohlasy jsou zatím skvělé! A tak bych i vám ráda tyto produkty nově nabídla v našem e-shopu a to nejen pro vaše čtyřnohé miláčky!

Kdo byste měl bližší dotazy ať už na fungování nebo dávkování těchto přípravků, tak mě neváhejte kontaktovat na emailu katka@prvnipomocpsa.cz nebo skrz kontaktní formulář. Já vám příp dotazy ráda zodpovím individuálně.

S přáním pevného zdraví pro vás i vaše čtyřnohé mazlíky, Katka