Na seminář můžete dorazit i svým psem, jestli jich máte více, tak nám to nevadí, vemte je všechny :-). 


Seminář Psí brnkačka podle Thomase Bowena je dvoudenní seminář, kde se naučíte základní ošetření psa myofasciální technikou Bowen. Jedná se o neinvazivní, přesně definované doteky a pohyby přes měkké tkáně. Díky této technice podpoříme regeneraci, hojivé procesy a celkové uvolnění. Technikou Bowen můžeme zvířatům ulevit od kulhání, od bolesti zad a kloubů, po úrazech na měkkých tkáních, po operacích, zánětech ledvin a svoji úlohu najde i u sportujících psů. Tato technika má i velký vliv na celkovou psychiku zvířete, takže se dá pracovat i na nervozitě či nejistotě u zvířete.

Seminářem vás provede Mgr. Nella Semecká, která je mistr Reiki, mistr bodové myofasciální techniky a terapeut kraniosakrální terapie Seminář je kvůli správnému nácviku z větší části praktický, ale o teorii vás neochudíme a něco málo si řekneme. Seminář začíná první den od 9 hodin a končí kolem 17 hodiny, druhý den se začíná opět od 9 hodin a končí se cca v 17:00, podle dotazů apod. Cena semináře je 5 000 CZK, není -li uvedeno jinak.   V ceně jsou veškeré výukové materiály – odborná skripta, spousta teoretických a hlavně praktických znalostí, malý dárek, občerstvení v průběhu semináře (nápoje, ovoce, keksy,..). Během semináře se dělají krátké pauzy na venčení a hodinová pauza na oběd, který není v ceně semináře. Po absolvování obdržíte certifikát o účasti. I následně po semináři vám budeme k dispozici ke konzultacím či dotazům.

Na seminář nesmí agresivní a reaktivní psi, hárající feny a feny těsně po porodu. V případě, že řešíte nějaký zdravotní problém u svého psa a chtěli by jste si ho vzít na nácvik praktické část, konzultujte toto raději s Katkou, která zajišťuje organizační záležitosti ohledně seminářů.
ÚČAST NA TOMTO SEMINÁŘI NENÍ PODMÍNĚNA ABSOLVOVÁNÍM SEMINÁŘE BOWEN TECHNIKA PRO LIDI! Avšak účast vám velmi doporučujeme, neboť od lidí dostanete zpětnou vazbu, jak techniku vnímají a co při ní prožívají. 

Náplň semináře Bowen psí brnkačka:
Teoretická část
Co je Bowen terapie
Historie Bowen terapie
Účinky terapie na zvířatech
Praktická část
Nácvik techniky a hmatu na lidech (kvůli zpětné vazbě a zdokonalení hmatu)
Nácvik techniky na zvířeti (psa)
Ošetření celého těla zvířete (psa)