Na seminář můžete dorazit i svým psem, jestli jich máte více, tak nám to nevadí, vemte je všechny :-). 


Seminář Masáže pro psy je dvoudenní seminář, kde se naučíte základní masérskou techniku.

Pomocí masáží můžeme psovi ulevit od chronických bolestí, podpořit rekonvalescenci, např po sportu. Podporujeme i celkové uvolnění psa a psychiku zvířete, takže se dá pracovat i na nervozitě a nejistotě psa.
Seminářem vás provedou lektorky Mgr. Hana Matějková, certCAAPR a Mgr. Ivana Vyletělová, CCRP. Obě lektorky mají mnohaleté zkušenosti v oblasti fyzioterapie zvířat.


Seminář je kvůli správnému nácviku z větší části praktický, ale o teorii vás neochudíme a něco málo si řekneme. Seminář začíná první den od 9 hodin a končí kolem 17 hodiny, druhý den se začíná opět od 9 hodin a končí se cca v 17:00, podle dotazů apod.

Cena semináře je 5 500 CZK, není -li uvedeno jinak.   V ceně jsou veškeré výukové materiály – odborná skripta, spousta teoretických a hlavně praktických znalostí, malý dárek, občerstvení v průběhu semináře (nápoje, ovoce, keksy,..). Během semináře se dělají krátké pauzy na venčení a hodinová pauza na oběd, který není v ceně semináře. Po absolvování obdržíte certifikát o účasti. I následně po semináři vám budeme k dispozici ke konzultacím či dotazům.

Na seminář nesmí agresivní a reaktivní psi, hárající feny a feny těsně po porodu. V případě, že řešíte nějaký zdravotní problém u svého psa a chtěli by jste si ho vzít na nácvik praktické část, konzultujte toto raději s Katkou, která zajišťuje organizační záležitosti ohledně seminářů. Psát můžete na Katka@viento.cz

Náplň semináře Masáže pro psy:
Teoretická část
Historie masáží
Orientace na pohybovém aparátu psa
Základy anatomie psa (kostra a svaly)
Praktická část
Nácvik technik a hmatů na lidech (kvůli zpětné vazbě a zdokonalení hmatu)
Nácvik technik a hmatů na zvířeti (psa)
Ošetření celého těla zvířete (psa)
Pasivní strečink psa