Péče o packy psa

Péče o packy psa
V našem e-shopu můžete najít i produkt od Dokonalé láskyBalzám na tlapky. Tento balzám můžete nanášet na polštářky, oschlé čumáčky nebo otlaky na loktech či patách, které často psi mívají z ležení na tvrdém povrchu.

Ve složení tohoto balzámu najdete bambucké máslo, které je vyživuje pokožku. Obsahuje vysoké množství nezmýdelnitelných složek. To jsou složky, které jsou pro tělo a pokožku velmi prospěšné. Bambucké máslo ale není jediná složka balzámu. Dále v něm najdeme olejíček z růžového dřeva, který má za úkol pokožku zklidnit a napomáhá hojení drobného poranění. Nehledě na to, že krásně voní. Další složkou je heřmánek, který je protizánětlivý a podporuje hojení. Ráda svým klientům doporučuji oplachy odvazem z heřmánku za různá poranění ať už na tlapkách či různě po těle.  Heřmánek ale celkově pokožku zklidňuje. Balzámu dodává krásný nádech jara. Dále v balzámu najdeme kokosový olej, vitamin E, olivový olej a esenciální olejíček z mrkve. Velkou výhodou balzámu na tlapky je, že ho mohou používat i páníčci na svoje suché nožky.

Využití balzámu najdete celoročně. Balzám může sloužit jako ochrana při nasolených chodníkách, poškozených tlapkách z běhání ve zledovatělém sněhu. V létě jsou packy ohroženy rozpáleným asfaltem a po procházce je dobré tlapky pořádně namazat. Balzám lze nanášet i na nezahnisané otlaky na tlapkách. Aplikace balzámu je velmi jednoduchá, na pokožce se krásně roztírá. Při aplikaci na otlaky se nebojte balzám vetřít i do srsti psa. 

Balzám můžete objednávat v našem eshopu.